hej mam pytanie jak mogę to pobrać bo nie mogę rozkminić ?Dzięki za pomoc.Zarombisty blog :D
Musisz wejść w link The Sims 3 House i otworzy ci się blog etoile i tam na dole pisze Download i naciskasz to i pobierasz z Mediafire.
hej mam pytanie jak mogę to pobrać bo nie mogę rozkminić ?
OdpowiedzUsuńDzięki za pomoc.Zarombisty blog :D
Musisz wejść w link The Sims 3 House i otworzy ci się blog etoile i tam na dole pisze Download i naciskasz to i pobierasz z Mediafire.
OdpowiedzUsuń